Продукція > PULSE > PA5003.152NLT
PA5003.152NLT
PA5003.152NLT Pulse
datasheet_p808_1621369763.pdf
Виробник: Pulse
Inductor Power Molded/Shielded Wirewound 1.5uH 20% 100KHz 10.5A 0.0112Ohm DCR T/R
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.5UH 10.5A 11.2 MOHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.217" L x 0.209" W (5.50mm x 5.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 11.2mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 14A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Part Status: Active, Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 10.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5003.152NLT PA5003.152NLT Виробник : Pulse Electronics PA5003.152NLT Description: FIXED IND 1.5UH 10.5A 11.2 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.217" L x 0.209" W (5.50mm x 5.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 11.2mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 14A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 10.5 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
PA5003.152NLT PA5003.152NLT Виробник : Pulse Electronics plei-s-a0011296999-1.pdf Power Inductors - SMD 1.5uH 20% AEC-Q200 18.4A DCR=4.13mOhm
на замовлення 717 шт:
Мінімальне замовлення: 4
PA5003.152NLT PA5003.152NLT Виробник : Pulse datasheet_p808_1621369763.pdf Inductor Power Molded/Shielded Wirewound 1.5uH 20% 100KHz 10.5A 0.0112Ohm DCR T/R
на замовлення 1 шт:
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 10.5 A