Продукція > PULSE > PA5003.161NLT
PA5003.161NLT
PA5003.161NLT Pulse
datasheet_p808_1621369763.pdf
Виробник: Pulse
Inductor Power Molded/Shielded Wirewound 0.16uH 20% 100KHz 22.2A 0.00233Ohm DCR T/R
Написати відгук
Description: FIXED IND 160NH 22.2A 2.33 MOHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.217" L x 0.209" W (5.50mm x 5.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 2.33mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 35A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Inductance: 160 nH, Current Rating (Amps): 22.2 A.
Інші пропозиції PA5003.161NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5003.161NLT PA5003.161NLT Виробник : Pulse datasheet_p808_1621369763.pdf Inductor Power Molded/Shielded Wirewound 0.16uH 20% 100KHz 22.2A 0.00233Ohm DCR T/R
товару немає в наявності
PA5003.161NLT PA5003.161NLT Виробник : Pulse Electronics PA5003.161NLT Description: FIXED IND 160NH 22.2A 2.33 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.217" L x 0.209" W (5.50mm x 5.30mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 2.33mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 35A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Inductance: 160 nH
Current Rating (Amps): 22.2 A
PA5003.161NLT PA5003.161NLT Виробник : Pulse Electronics plei-s-a0011296999-1.pdf Power Inductors - SMD 0.16uH 20% AEC-Q200 17.7A DCR=4.52mOhm