PA5003.182NLT
PA5003.182NLT Pulse Electronics
PA5003.182NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 1.8UH 10.1A 12.7 MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.217" L x 0.209" W (5.50mm x 5.30mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 12.7mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 12.3A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.8 µH
Current Rating (Amps): 10.1 A
на замовлення 1618 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PULSE ELECTRONICS - PA5003.182NLT - INDUCTOR, AEC-Q200, SHIELDED, 1.8UH, 20%, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 2.9mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 1.8µH, Bauart der Induktivität: Shielded, Induktivitätstoleranz: ± 20%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: -, DC-Widerstand, max.: 0.0127ohm, Bauform - Leistungsinduktivität: 5.5mm x 5.3mm x 2.9mm, usEccn: EAR99, Sättigungsstrom (Isat): 12.3A, RMS-Strom Irms: 10.1A, Produktlänge: 5.5mm, euEccn: NLR, Produktpalette: PA5003.XXXNLT Series, productTraceability: No, Produktbreite: 5.3mm, directShipCharge: 25.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5003.182NLT PA5003.182NLT Виробник : Pulse Electronics plei-s-a0011296999-1.pdf Power Inductors - SMD 1.8uH 20% AEC-Q200 17.7A DCR=4.52mOhm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
PA5003.182NLT PA5003.182NLT Виробник : PULSE ELECTRONICS PLEI-S-A0011748303-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: PULSE ELECTRONICS - PA5003.182NLT - INDUCTOR, AEC-Q200, SHIELDED, 1.8UH, 20%
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 2.9mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 1.8µH
Bauart der Induktivität: Shielded
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: -
DC-Widerstand, max.: 0.0127ohm
Bauform - Leistungsinduktivität: 5.5mm x 5.3mm x 2.9mm
usEccn: EAR99
Sättigungsstrom (Isat): 12.3A
RMS-Strom Irms: 10.1A
Produktlänge: 5.5mm
euEccn: NLR
Produktpalette: PA5003.XXXNLT Series
productTraceability: No
Produktbreite: 5.3mm
directShipCharge: 25
на замовлення 555 шт:
Мінімальне замовлення: 7
PA5003.182NLT PA5003.182NLT Виробник : Pulse datasheet_p808_1621369763.pdf Inductor Power Molded/Shielded Wirewound 1.8uH 20% 100KHz 10.1A 0.0127Ohm DCR T/R
товару немає в наявності
PA5003.182NLT PA5003.182NLT Виробник : Pulse Electronics PA5003.182NLT Description: FIXED IND 1.8UH 10.1A 12.7 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 1.8 µH
Current Rating (Amps): 10.1 A