PA5003.332NLT
PA5003.332NLT Pulse Electronics
PA5003.332NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 3.3UH 8.1A 23.1 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.217" L x 0.209" W (5.50mm x 5.30mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 23.1mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 9.5A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 8.1 A
на замовлення 10000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.3UH 8.1A 23.1 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.217" L x 0.209" W (5.50mm x 5.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 23.1mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 9.5A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Part Status: Active, Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 8.1 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5003.332NLT PA5003.332NLT Виробник : Pulse datasheet_p808_1621369763.pdf Inductor Power Molded/Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz 8.1A 0.0231Ohm DCR T/R
на замовлення 300 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 300
на замовлення 67 шт:
Мінімальне замовлення: 8
PA5003.332NLT PA5003.332NLT Виробник : Pulse Electronics PA5003.332NLT Description: FIXED IND 3.3UH 8.1A 23.1 MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 8.1 A
Мінімальне замовлення: 4
PA5003.332NLT PA5003.332NLT Виробник : Pulse Electronics plei-s-a0011296999-1.pdf Power Inductors - SMD 3.3uH 20% AEC-Q200 12.2A DCR=7.6mOhm
Мінімальне замовлення: 4
на замовлення 67 шт: