PA5003.471NLT
PA5003.471NLT Pulse Electronics
PA5003.471NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 470NH 18.4A 4.13 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.217" L x 0.209" W (5.50mm x 5.30mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 4.13mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 26A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Part Status: Active
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 18.4 A
на замовлення 2000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 470NH 18.4A 4.13 MOHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.217" L x 0.209" W (5.50mm x 5.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 4.13mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 26A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Part Status: Active, Inductance: 470 nH, Current Rating (Amps): 18.4 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5003.471NLT PA5003.471NLT Виробник : Pulse Electronics PA5003.471NLT Description: FIXED IND 470NH 18.4A 4.13 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 18.4 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
PA5003.471NLT PA5003.471NLT Виробник : Pulse datasheet_p808_1621369763.pdf Inductor Power Molded/Shielded Wirewound 0.47uH 20% 100KHz 18.4A 0.00413Ohm DCR T/R
товару немає в наявності
товару немає в наявності
PA5003.471NLT PA5003.471NLT Виробник : Pulse Electronics plei-s-a0011296999-1.pdf Power Inductors - SMD 0.47uH 20% AEC-Q200 11A DCR=9.7mOhm