PA5003.472NLT
PA5003.472NLT Pulse Electronics
PA5003.472NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 4.7UH 5.9A 36.3 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.217" L x 0.209" W (5.50mm x 5.30mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 36.3mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 8.2A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 5.9 A
на замовлення 2000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 5.9A 36.3 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.217" L x 0.209" W (5.50mm x 5.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 36.3mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 8.2A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Part Status: Active, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 5.9 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5003.472NLT PA5003.472NLT Виробник : Pulse datasheet_p808_1621369763.pdf Inductor Power Molded/Shielded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz 5.9A 0.0363Ohm DCR T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
PA5003.472NLT PA5003.472NLT Виробник : Pulse Electronics PA5003.472NLT Description: FIXED IND 4.7UH 5.9A 36.3 MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 5.9 A
Мінімальне замовлення: 4
PA5003.472NLT PA5003.472NLT Виробник : Pulse Electronics plei-s-a0011296999-1.pdf Power Inductors - SMD 4.7uH 20% AEC-Q200 10.5A DCR=11.2mOhm
Мінімальне замовлення: 4
на замовлення 3 шт: