Продукція > PULSE > PA5003.561NLT
PA5003.561NLT
PA5003.561NLT Pulse
datasheet_p808_1621369763.pdf
Виробник: Pulse
Inductor Power Molded/Shielded Wirewound 0.56uH 20% 100KHz 17.7A 0.00452Ohm DCR T/R
на замовлення 84 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 27
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 560NH 17.7A 4.52 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.217" L x 0.209" W (5.50mm x 5.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 4.52mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 22.2A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Part Status: Active, Inductance: 560 nH, Current Rating (Amps): 17.7 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5003.561NLT PA5003.561NLT Виробник : Pulse Electronics PA5003.561NLT Description: FIXED IND 560NH 17.7A 4.52 MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.217" L x 0.209" W (5.50mm x 5.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 4.52mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 22.2A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Part Status: Active
Inductance: 560 nH
Current Rating (Amps): 17.7 A
на замовлення 1989 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
PA5003.561NLT PA5003.561NLT Виробник : Pulse datasheet_p808_1621369763.pdf Inductor Power Molded/Shielded Wirewound 0.56uH 20% 100KHz 17.7A 0.00452Ohm DCR T/R
на замовлення 84 шт:
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 560 nH
Current Rating (Amps): 17.7 A
товару немає в наявності
PA5003.561NLT PA5003.561NLT Виробник : Pulse Electronics plei-s-a0011296999-1.pdf Power Inductors - SMD 0.56uH 20% AEC-Q200 10.1A DCR=12.7mOhm