Продукція > PULSE > PA5003.601NLT
PA5003.601NLT
PA5003.601NLT Pulse
datasheet_p808_1621369763.pdf
Виробник: Pulse
Inductor Power Molded/Shielded Wirewound 0.6uH 20% 100KHz 17.7A 0.00452Ohm DCR T/R
Написати відгук
Description: FIXED IND 600NH 17.7A 4.52 MOHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.217" L x 0.209" W (5.50mm x 5.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 4.52mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 22A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Inductance: 600 nH, Current Rating (Amps): 17.7 A.
Інші пропозиції PA5003.601NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5003.601NLT PA5003.601NLT Виробник : Pulse Electronics PA5003.601NLT Description: FIXED IND 600NH 17.7A 4.52 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.217" L x 0.209" W (5.50mm x 5.30mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 4.52mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 22A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Inductance: 600 nH
Current Rating (Amps): 17.7 A
товару немає в наявності
PA5003.601NLT PA5003.601NLT Виробник : Pulse Electronics plei-s-a0011296999-1.pdf Power Inductors - SMD 0.60uH 20% AEC-Q200 9.7A DCR=14.5mOhm