PA5004.102NLT
PA5004.102NLT Pulse Electronics
PA5004.102NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 1UH 18A 6.05 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.268" L x 0.252" W (6.80mm x 6.40mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 6.05mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 23A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 18 A
на замовлення 601 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 18A 6.05 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.268" L x 0.252" W (6.80mm x 6.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 6.05mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 23A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Part Status: Active, Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 18 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5004.102NLT PA5004.102NLT Виробник : Pulse Electronics plei-s-a0011300626-1.pdf Power Inductors - SMD 1.0uH 20% AEC-Q200 32A DCR=1.75mOhm
на замовлення 2160 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
PA5004.102NLT PA5004.102NLT Виробник : Pulse datasheet_p805_1621369763.pdf Inductor Power Molded/Shielded Wirewound 1uH 20% 100KHz 18A 0.00605Ohm DCR T/R
товару немає в наявності
товару немає в наявності
PA5004.102NLT PA5004.102NLT Виробник : Pulse Electronics PA5004.102NLT Description: FIXED IND 1UH 18A 6.05 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 18 A