Продукція > PULSE > PA5004.122NLT
PA5004.122NLT
PA5004.122NLT Pulse
datasheet_p805_1621369763.pdf
Виробник: Pulse
Inductor Power Molded/Shielded Wirewound 1.2uH 20% 100KHz 16A 0.0074Ohm DCR T/R
на замовлення 24 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PULSE ELECTRONICS - PA5004.122NLT - INDUCTOR, AEC-Q200, SHIELDED, 1.2UH, 20%, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 2.8mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 1.2µH, Bauart der Induktivität: Shielded, Induktivitätstoleranz: ± 20%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: -, DC-Widerstand, max.: 0.0074ohm, Bauform - Leistungsinduktivität: 6.8mm x 6.4mm x 2.8mm, usEccn: EAR99, Sättigungsstrom (Isat): 22A, RMS-Strom Irms: 16A, Produktlänge: 6.8mm, euEccn: NLR, Produktpalette: PA5004.XXXNLT Series, productTraceability: No, Produktbreite: 6.4mm, directShipCharge: 25.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5004.122NLT PA5004.122NLT Виробник : Pulse Electronics PA5004.122NLT Description: FIXED IND 1.2UH 16A 7.4MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.268" L x 0.252" W (6.80mm x 6.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 7.4mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 22A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.2 µH
Current Rating (Amps): 16 A
на замовлення 811 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
PA5004.122NLT PA5004.122NLT Виробник : Pulse Electronics plei-s-a0011300626-1.pdf Power Inductors - SMD 1.2uH 20% AEC-Q200 25A DCR=2.5mOhm
на замовлення 217 шт:
Мінімальне замовлення: 3
PA5004.122NLT PA5004.122NLT Виробник : Pulse datasheet_p805_1621369763.pdf Inductor Power Molded/Shielded Wirewound 1.2uH 20% 100KHz 16A 0.0074Ohm DCR T/R
на замовлення 24 шт:
PA5004.122NLT PA5004.122NLT Виробник : PULSE ELECTRONICS 2621280.pdf Description: PULSE ELECTRONICS - PA5004.122NLT - INDUCTOR, AEC-Q200, SHIELDED, 1.2UH, 20%
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 2.8mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 1.2µH
Bauart der Induktivität: Shielded
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: -
DC-Widerstand, max.: 0.0074ohm
Bauform - Leistungsinduktivität: 6.8mm x 6.4mm x 2.8mm
usEccn: EAR99
Sättigungsstrom (Isat): 22A
RMS-Strom Irms: 16A
Produktlänge: 6.8mm
euEccn: NLR
Produktpalette: PA5004.XXXNLT Series
productTraceability: No
Produktbreite: 6.4mm
directShipCharge: 25
на замовлення 16 шт:
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 1.2 µH
Current Rating (Amps): 16 A