Продукція > PULSE > PA5004.181NLT
PA5004.181NLT
PA5004.181NLT Pulse
datasheet_p805_1621369763.pdf
Виробник: Pulse
Inductor Power Molded/Shielded Wirewound 0.18uH 20% 100KHz 32A 0.00175Ohm DCR T/R
Написати відгук
Description: FIXED IND 180NH 32A 1.75MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.268" L x 0.252" W (6.80mm x 6.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.75mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 40A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Inductance: 180 nH, Current Rating (Amps): 32 A.
Інші пропозиції PA5004.181NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5004.181NLT PA5004.181NLT Виробник : Pulse Electronics PA5004.181NLT Description: FIXED IND 180NH 32A 1.75MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.268" L x 0.252" W (6.80mm x 6.40mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.75mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 40A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Inductance: 180 nH
Current Rating (Amps): 32 A
товару немає в наявності
PA5004.181NLT PA5004.181NLT Виробник : Pulse Electronics plei-s-a0011300626-1.pdf Power Inductors - SMD 0.18uH 20% AEC-Q200 22A DCR=3.31mOhm