Продукція > PULSE > PA5004.182NLT
PA5004.182NLT
PA5004.182NLT Pulse
datasheet_p805_1621369763.pdf
Виробник: Pulse
Inductor Power Shielded/Molded Wirewound 1.8uH 20% 100KHz 14A 0.0102Ohm DCR T/R
на замовлення 537 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 26
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PULSE ELECTRONICS - PA5004.182NLT - INDUCTOR, AEC-Q200, SHIELDED, 1.8UH, 20%, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 2.9mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 1.8µH, Bauart der Induktivität: Shielded, Induktivitätstoleranz: ± 20%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: -, DC-Widerstand, max.: 0.0102ohm, Bauform - Leistungsinduktivität: 6.8mm x 6.4mm x 2.9mm, usEccn: EAR99, Sättigungsstrom (Isat): 18.2A, RMS-Strom Irms: 14A, Produktlänge: 6.8mm, euEccn: NLR, Produktpalette: PA5004.XXXNLT Series, productTraceability: No, Produktbreite: 6.4mm, directShipCharge: 25.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5004.182NLT PA5004.182NLT Виробник : Pulse datasheet_p805_1621369763.pdf Inductor Power Shielded/Molded Wirewound 1.8uH 20% 100KHz 14A 0.0102Ohm DCR T/R
на замовлення 537 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 268
PA5004.182NLT PA5004.182NLT Виробник : Pulse Electronics plei-s-a0011300626-1.pdf Power Inductors - SMD 1.8uH 20% AEC-Q200 18A DCR=6.05mOhm
Мінімальне замовлення: 3
PA5004.182NLT PA5004.182NLT Виробник : Pulse datasheet_p805_1621369763.pdf Inductor Power Molded/Shielded Wirewound 1.8uH 20% 100KHz 14A 0.0102Ohm DCR T/R
на замовлення 749 шт:
Мінімальне замовлення: 152
PA5004.182NLT PA5004.182NLT Виробник : PULSE ELECTRONICS PLEI-S-A0011300626-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: PULSE ELECTRONICS - PA5004.182NLT - INDUCTOR, AEC-Q200, SHIELDED, 1.8UH, 20%
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 2.9mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 1.8µH
Bauart der Induktivität: Shielded
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: -
DC-Widerstand, max.: 0.0102ohm
Bauform - Leistungsinduktivität: 6.8mm x 6.4mm x 2.9mm
usEccn: EAR99
Sättigungsstrom (Isat): 18.2A
RMS-Strom Irms: 14A
Produktlänge: 6.8mm
euEccn: NLR
Produktpalette: PA5004.XXXNLT Series
productTraceability: No
Produktbreite: 6.4mm
directShipCharge: 25
на замовлення 749 шт:
Мінімальне замовлення: 6
PA5004.182NLT PA5004.182NLT Виробник : Pulse Electronics PA5004.182NLT Description: FIXED IND 1.8UH 14A 10.2MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.268" L x 0.252" W (6.80mm x 6.40mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 10.2mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 18.2A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.8 µH
Current Rating (Amps): 14 A
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 1.8 µH
Current Rating (Amps): 14 A