PA5004.222NLT
PA5004.222NLT Pulse Electronics
PA5004.222NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 2.2UH 10A 12.2MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.268" L x 0.252" W (6.80mm x 6.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 12.2mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 11A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 10 A
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PULSE ELECTRONICS - PA5004.222NLT - INDUCTOR, AEC-Q200, SHIELDED, 2.2UH, 20%, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 2.9mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 2.2µH, Bauart der Induktivität: Shielded, Induktivitätstoleranz: ± 20%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: -, DC-Widerstand, max.: 0.0122ohm, Bauform - Leistungsinduktivität: 6.8mm x 6.4mm x 2.9mm, usEccn: EAR99, Sättigungsstrom (Isat): 15.9A, RMS-Strom Irms: 10A, Produktlänge: 6.8mm, euEccn: NLR, Produktpalette: PA5004.XXXNLT Series, productTraceability: No, Produktbreite: 6.4mm, directShipCharge: 25.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5004.222NLT PA5004.222NLT Виробник : Pulse Electronics PA5004.222NLT Description: FIXED IND 2.2UH 10A 12.2MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 10 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
PA5004.222NLT PA5004.222NLT Виробник : Pulse Electronics plei-s-a0011300626-1.pdf Power Inductors - SMD 2.2uH 20% AEC-Q200 16A DCR=7.4mOhm
Мінімальне замовлення: 3
PA5004.222NLT PA5004.222NLT Виробник : PULSE ELECTRONICS 2621280.pdf Description: PULSE ELECTRONICS - PA5004.222NLT - INDUCTOR, AEC-Q200, SHIELDED, 2.2UH, 20%
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 2.9mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 2.2µH
Bauart der Induktivität: Shielded
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: -
DC-Widerstand, max.: 0.0122ohm
Bauform - Leistungsinduktivität: 6.8mm x 6.4mm x 2.9mm
usEccn: EAR99
Sättigungsstrom (Isat): 15.9A
RMS-Strom Irms: 10A
Produktlänge: 6.8mm
euEccn: NLR
Produktpalette: PA5004.XXXNLT Series
productTraceability: No
Produktbreite: 6.4mm
directShipCharge: 25
на замовлення 35 шт:
PA5004.222NLT PA5004.222NLT Виробник : Pulse datasheet_p805_1621369763.pdf Inductor Power Molded/Shielded Wirewound 2.2uH 20% 100KHz 10A 0.0122Ohm DCR T/R