PA5004.331NLT
PA5004.331NLT Pulse Electronics
plei-s-a0011300626-1.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD 0.33uH 20% AEC-Q200 14A DCR=10.2mOhm
на замовлення 563 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: FIXED IND 330NH 25A 2.5MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.268" L x 0.252" W (6.80mm x 6.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 2.5mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 32A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Inductance: 330 nH, Current Rating (Amps): 25 A.
Інші пропозиції PA5004.331NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5004.331NLT PA5004.331NLT Виробник : Pulse datasheet_p805_1621369763.pdf Inductor Power Molded/Shielded Wirewound 0.33uH 20% 100KHz 25A 0.0025Ohm DCR T/R
товару немає в наявності
товару немає в наявності
PA5004.331NLT PA5004.331NLT Виробник : Pulse Electronics PA5004.331NLT Description: FIXED IND 330NH 25A 2.5MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.268" L x 0.252" W (6.80mm x 6.40mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 2.5mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 32A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 330 nH
Current Rating (Amps): 25 A
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 330 nH
Current Rating (Amps): 25 A