Продукція > PULSE > PA5004.332NLT
PA5004.332NLT
PA5004.332NLT Pulse
datasheet_p805_1621369763.pdf
Виробник: Pulse
Inductor Power Molded/Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz 8A 0.0208Ohm DCR T/R
на замовлення 934 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 191
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.3UH 8A 20.8MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.268" L x 0.252" W (6.80mm x 6.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 20.8mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 12.2A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 8 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5004.332NLT PA5004.332NLT Виробник : Pulse datasheet_p805_1621369763.pdf Inductor Power Molded/Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz 8A 0.0208Ohm DCR T/R
на замовлення 934 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 130
PA5004.332NLT PA5004.332NLT Виробник : Pulse Electronics plei-s-a0011300626-1.pdf Power Inductors - SMD 3.3uH 20% AEC-Q200 10A DCR=12.2mOhm
Мінімальне замовлення: 3
товару немає в наявності
товару немає в наявності
PA5004.332NLT PA5004.332NLT Виробник : Pulse Electronics PA5004.332NLT Description: FIXED IND 3.3UH 8A 20.8MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.268" L x 0.252" W (6.80mm x 6.40mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 20.8mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 12.2A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 8 A
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Material - Core: Ferrite
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 8 A