PA5004.561NLT
PA5004.561NLT Pulse Electronics
PA5004.561NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 560NH 22A 3.31MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.268" L x 0.252" W (6.80mm x 6.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 3.31mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 29A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Inductance: 560 nH
Current Rating (Amps): 22 A
на замовлення 892 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 560NH 22A 3.31MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.268" L x 0.252" W (6.80mm x 6.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 3.31mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 29A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Inductance: 560 nH, Current Rating (Amps): 22 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5004.561NLT PA5004.561NLT Виробник : Pulse Electronics plei-s-a0011300626-1.pdf Power Inductors - SMD 0.56uH 20% AEC-Q200 7A DCR=25.3mOhm
на замовлення 781 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
PA5004.561NLT PA5004.561NLT Виробник : Pulse datasheet_p805_1621369763.pdf Inductor Power Molded/Shielded Wirewound 0.56uH 20% 100KHz 22A 0.00331Ohm DCR T/R
товару немає в наявності
PA5004.561NLT PA5004.561NLT Виробник : Pulse Electronics PA5004.561NLT Description: FIXED IND 560NH 22A 3.31MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Material - Core: Ferrite
Inductance: 560 nH
Current Rating (Amps): 22 A