PA5004.681NLT Pulse Electronics
PA5004.681NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 680NH 20A 5.17MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.268" L x 0.252" W (6.80mm x 6.40mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 5.17mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 25A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Inductance: 680 nH
Current Rating (Amps): 20 A
Написати відгук
Description: FIXED IND 680NH 20A 5.17MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.268" L x 0.252" W (6.80mm x 6.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 5.17mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 25A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Inductance: 680 nH, Current Rating (Amps): 20 A.
Інші пропозиції PA5004.681NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5004.681NLT Виробник : Pulse Electronics PA5004.681NLT Description: FIXED IND 680NH 20A 5.17MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Material - Core: Ferrite
Inductance: 680 nH
Current Rating (Amps): 20 A