Продукція > PULSE > PA5005.102NLT
PA5005.102NLT
PA5005.102NLT Pulse
datasheet_p809_1621369763.pdf
Виробник: Pulse
Inductor Power Shielded/Molded Wirewound 1uH 20% 100KHz 20A 0.00452Ohm DCR T/R
на замовлення 522 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 246
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 20A 4.52 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.260" L x 0.252" W (6.60mm x 6.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 4.52mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 23A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Part Status: Active, Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 20 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5005.102NLT PA5005.102NLT Виробник : Pulse Electronics PA5005.102NLT Description: FIXED IND 1UH 20A 4.52 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.260" L x 0.252" W (6.60mm x 6.40mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 4.52mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 23A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 20 A
на замовлення 5600 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 800
PA5005.102NLT PA5005.102NLT Виробник : Pulse datasheet_p809_1621369763.pdf Inductor Power Molded/Shielded Wirewound 1uH 20% 100KHz 20A 0.00452Ohm DCR T/R
Мінімальне замовлення: 800
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 20 A
Мінімальне замовлення: 3
PA5005.102NLT PA5005.102NLT Виробник : Pulse Electronics plei-s-a0011300665-1.pdf Power Inductors - SMD 1.0uH 20% AEC-Q200 21A DCR=4.18mOhm
Мінімальне замовлення: 3
товару немає в наявності