Продукція > PULSE > PA5005.122NLT
PA5005.122NLT
PA5005.122NLT Pulse
datasheet_p809_1621369763.pdf
Виробник: Pulse
Inductor Power Molded/Shielded Wirewound 1.2uH 20% 100KHz 18A 0.00583Ohm DCR T/R
на замовлення 706 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 256
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PULSE ELECTRONICS - PA5005.122NLT - INDUCTOR, AEC-Q200, SHIELDED, 1.2UH, 20%, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 4.8mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 1.2µH, Bauart der Induktivität: Shielded, Induktivitätstoleranz: ± 20%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: -, DC-Widerstand, max.: 0.00583ohm, Bauform - Leistungsinduktivität: 6.6mmx 6.4mm x 4.8mm, usEccn: EAR99, Sättigungsstrom (Isat): 22A, RMS-Strom Irms: 18A, Produktlänge: 6.6mm, euEccn: NLR, Produktpalette: PA5005.XXXNLT Series, productTraceability: No, Produktbreite: 6.4mm, directShipCharge: 25.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5005.122NLT PA5005.122NLT Виробник : Pulse Electronics PA5005.122NLT Description: FIXED IND 1.2UH 18A 5.83MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.260" L x 0.252" W (6.60mm x 6.40mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 5.83mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 22A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Inductance: 1.2 µH
Current Rating (Amps): 18 A
на замовлення 568 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
PA5005.122NLT PA5005.122NLT Виробник : Pulse Electronics plei-s-a0011300665-1.pdf Power Inductors - SMD 1.2uH 20% AEC-Q200 20A DCR=4.52mOhm
на замовлення 958 шт:
Мінімальне замовлення: 3
PA5005.122NLT PA5005.122NLT Виробник : PULSE ELECTRONICS PLEI-S-A0011300665-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: PULSE ELECTRONICS - PA5005.122NLT - INDUCTOR, AEC-Q200, SHIELDED, 1.2UH, 20%
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 4.8mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 1.2µH
Bauart der Induktivität: Shielded
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: -
DC-Widerstand, max.: 0.00583ohm
Bauform - Leistungsinduktivität: 6.6mmx 6.4mm x 4.8mm
usEccn: EAR99
Sättigungsstrom (Isat): 22A
RMS-Strom Irms: 18A
Produktlänge: 6.6mm
euEccn: NLR
Produktpalette: PA5005.XXXNLT Series
productTraceability: No
Produktbreite: 6.4mm
directShipCharge: 25
на замовлення 706 шт:
Мінімальне замовлення: 6
PA5005.122NLT PA5005.122NLT Виробник : Pulse datasheet_p809_1621369763.pdf Inductor Power Molded/Shielded Wirewound 1.2uH 20% 100KHz 18A 0.00583Ohm DCR T/R
товару немає в наявності
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Material - Core: Ferrite
Inductance: 1.2 µH
Current Rating (Amps): 18 A