Продукція > PULSE > PA5005.152NLT
PA5005.152NLT
PA5005.152NLT Pulse
datasheet_p809_1621369763.pdf
Виробник: Pulse
Inductor Power Shielded/Molded Wirewound 1.5uH 20% 100KHz 17A 0.0063Ohm DCR T/R
на замовлення 220 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 64
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.5UH 17A 6.3MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.260" L x 0.252" W (6.60mm x 6.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 6.3mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 19.5A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 17 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5005.152NLT PA5005.152NLT Виробник : Pulse Electronics plei-s-a0011300665-1.pdf Power Inductors - SMD 1.5uH 20% AEC-Q200 18A DCR=5.83mOhm
на замовлення 52 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
PA5005.152NLT PA5005.152NLT Виробник : Pulse datasheet_p809_1621369763.pdf Inductor Power Shielded/Molded Wirewound 1.5uH 20% 100KHz 17A 0.0063Ohm DCR T/R
на замовлення 230 шт:
товару немає в наявності
PA5005.152NLT PA5005.152NLT Виробник : Pulse Electronics PA5005.152NLT Description: FIXED IND 1.5UH 17A 6.3MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.260" L x 0.252" W (6.60mm x 6.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 6.3mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 19.5A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 17 A
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Material - Core: Ferrite
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 17 A