Продукція > PULSE > PA5005.332NLT
PA5005.332NLT
PA5005.332NLT Pulse
datasheet_p809_1621369763.pdf
Виробник: Pulse
Inductor Power Shielded/Molded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz 11A 0.0125Ohm DCR T/R
на замовлення 1454 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 147
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.3UH 11A 12.5 MOHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.260" L x 0.252" W (6.60mm x 6.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 12.5mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 12.5A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Part Status: Active, Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 11 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5005.332NLT PA5005.332NLT Виробник : Pulse Electronics PA5005.332NLT Description: FIXED IND 3.3UH 11A 12.5 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.260" L x 0.252" W (6.60mm x 6.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 12.5mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 12.5A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 11 A
на замовлення 110 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
PA5005.332NLT PA5005.332NLT Виробник : Pulse datasheet_p809_1621369763.pdf Inductor Power Molded/Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz 11A 0.0125Ohm DCR T/R
Мінімальне замовлення: 800
PA5005.332NLT PA5005.332NLT Виробник : Pulse Electronics plei-s-a0011300665-1.pdf Power Inductors - SMD 3.3uH 20% AEC-Q200 13A DCR=8.5mOhm
на замовлення 688 шт:
Мінімальне замовлення: 3
товару немає в наявності
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 11 A