Продукція > PULSE > PA5005.432NLT
PA5005.432NLT
PA5005.432NLT Pulse
datasheet_p809_1621369763.pdf
Виробник: Pulse
Inductor Power Molded/Shielded Wirewound 4.3uH 20% 100KHz 9A 0.0162Ohm DCR T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.3UH 9A 16.2 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.260" L x 0.252" W (6.60mm x 6.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 16.2mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 11A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Inductance: 4.3 µH, Current Rating (Amps): 9 A.
Інші пропозиції PA5005.432NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5005.432NLT PA5005.432NLT Виробник : Pulse Electronics PA5005.432NLT Description: FIXED IND 4.3UH 9A 16.2 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.260" L x 0.252" W (6.60mm x 6.40mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 16.2mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 11A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Inductance: 4.3 µH
Current Rating (Amps): 9 A
товару немає в наявності
PA5005.432NLT PA5005.432NLT Виробник : Pulse Electronics plei_s_a0011300665_1-2903729.pdf Power Inductors - SMD 4.3uH 20% AEC-Q200 11A DCR=12.5mOhm