PA5005.472NLT
PA5005.472NLT Pulse Electronics
PA5005.472NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 4.7UH 8.5A 18.4 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.260" L x 0.252" W (6.60mm x 6.40mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 18.4mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 10.5A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 8.5 A
на замовлення 1090 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 800
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 8.5A 18.4 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.260" L x 0.252" W (6.60mm x 6.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 18.4mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 10.5A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 8.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5005.472NLT PA5005.472NLT Виробник : Pulse datasheet_p809_1621369763.pdf Inductor Power Molded/Shielded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz 8.5A 0.0184Ohm DCR T/R
на замовлення 800 шт:
Кількість Ціна
PA5005.472NLT PA5005.472NLT Виробник : Pulse Electronics PA5005.472NLT Description: FIXED IND 4.7UH 8.5A 18.4 MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Material - Core: Ferrite
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 8.5 A
Мінімальне замовлення: 3
PA5005.472NLT PA5005.472NLT Виробник : Pulse Electronics plei_s_a0011300665_1-2903729.pdf Power Inductors - SMD 4.7uH 20% AEC-Q200 9A DCR=16.2mOhm
Мінімальне замовлення: 3