PA5006.271NLT
PA5006.271NLT Pulse Electronics
PA5006.271NLT
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD IND, MODED POWER 8.05X7.80X2.05 MAX SMT
на замовлення 1748 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 270NH 21A 3.5 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.307" L x 0.299" W (7.80mm x 7.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 3.5mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 35A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.081" (2.05mm), Part Status: Active, Inductance: 270 nH, Current Rating (Amps): 21 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5006.271NLT Виробник : Pulse Electronics PA5006.271NLT Description: FIXED IND 270NH 21A 3.5 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.307" L x 0.299" W (7.80mm x 7.60mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 3.5mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 35A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.081" (2.05mm)
Part Status: Active
Inductance: 270 nH
Current Rating (Amps): 21 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 270 nH
Current Rating (Amps): 21 A