Продукція > PULSE > PA5006.311NLT
PA5006.311NLT
PA5006.311NLT Pulse
datasheet_p810_1621369763.pdf
Виробник: Pulse
Inductor Power Molded/Shielded Wirewound 0.31uH 20% 100KHz 20A 0.0048Ohm DCR T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 310NH 20A 4.8 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.307" L x 0.299" W (7.80mm x 7.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 4.8mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 34A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.081" (2.05mm), Part Status: Active, Inductance: 310 nH, Current Rating (Amps): 20 A.
Інші пропозиції PA5006.311NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5006.311NLT Виробник : Pulse Electronics PA5006.311NLT Description: FIXED IND 310NH 20A 4.8 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.307" L x 0.299" W (7.80mm x 7.60mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 4.8mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 34A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.081" (2.05mm)
Part Status: Active
Inductance: 310 nH
Current Rating (Amps): 20 A
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 310 nH
Current Rating (Amps): 20 A