Продукція > PULSE > PA5006.471NLT
PA5006.471NLT
PA5006.471NLT Pulse
datasheet_p810_1621369763.pdf
Виробник: Pulse
Inductor Power Shielded/Molded Wirewound 0.47uH 20% 100KHz 17A 0.0062Ohm DCR T/R
на замовлення 1462 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 246
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 470NH 17A 6.2MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.307" L x 0.299" W (7.80mm x 7.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 6.2mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 28A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.081" (2.05mm), Part Status: Active, Inductance: 470 nH, Current Rating (Amps): 17 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5006.471NLT PA5006.471NLT Виробник : Pulse Electronics PA5006.471NLT Description: FIXED IND 470NH 17A 6.2MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.307" L x 0.299" W (7.80mm x 7.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 6.2mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 28A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.081" (2.05mm)
Part Status: Active
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 17 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
PA5006.471NLT PA5006.471NLT Виробник : Pulse datasheet_p810_1621369763.pdf Inductor Power Molded/Shielded Wirewound 0.47uH 20% 100KHz 17A 0.0062Ohm DCR T/R
Мінімальне замовлення: 5
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 17 A
товару немає в наявності
PA5006.471NLT PA5006.471NLT Виробник : Pulse Electronics PA5006.471NLT Power Inductors - SMD 0.47uH 20% AEC-Q200 13A DCR=9.2mOhm