Продукція > PULSE > PA5007.102NLT
PA5007.102NLT
PA5007.102NLT Pulse
datasheet_p811_1621618704.pdf
Виробник: Pulse
Inductor Power Molded/Shielded Wirewound 1uH 20% 100KHz 21.8A 0.005Ohm DCR T/R
на замовлення 1665 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 798
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 21.8A 5 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.307" L x 0.299" W (7.80mm x 7.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 5mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 30A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Part Status: Active, Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 21.8 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5007.102NLT PA5007.102NLT Виробник : Pulse datasheet_p811_1621618704.pdf Inductor Power Molded/Shielded Wirewound 1uH 20% 100KHz 21.8A 0.005Ohm DCR T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
PA5007.102NLT PA5007.102NLT Виробник : Pulse datasheet_p811_1621618704.pdf Inductor Power Shielded/Molded Wirewound 1uH 20% 100KHz 21.8A 0.005Ohm DCR T/R
PA5007.102NLT PA5007.102NLT Виробник : Pulse Electronics PA5007.102NLT Description: FIXED IND 1UH 21.8A 5 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.307" L x 0.299" W (7.80mm x 7.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 5mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 30A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 21.8 A
на замовлення 779 шт:
Мінімальне замовлення: 2
PA5007.102NLT PA5007.102NLT Виробник : Pulse Electronics plei_s_a0011168915_1-2281248.pdf Fixed Inductors 1.0uH 20% AEC-Q200 21.8A DCR=5mOhm
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
DC Resistance (DCR): 5mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 21.8 A