Продукція > PULSE > PA5007.152NLT
PA5007.152NLT
PA5007.152NLT Pulse
datasheet_p811_1621618704.pdf
Виробник: Pulse
Inductor Power Molded/Shielded Wirewound 1.5uH 20% 100KHz 15.3A 0.00825Ohm DCR T/R
Написати відгук
Інші пропозиції PA5007.152NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5007.152NLT PA5007.152NLT Виробник : Pulse datasheet_p811_1621618704.pdf Inductor Power Molded/Shielded Wirewound 1.5uH 20% 100KHz 15.3A 0.00825Ohm DCR T/R
товару немає в наявності
PA5007.152NLT PA5007.152NLT Виробник : Pulse Electronics Fixed Inductors 1.5uH 20% AEC-Q200 15.3A DCR=8.25mOhm