Продукція > PULSE > PA5007.222NLT
PA5007.222NLT
PA5007.222NLT Pulse
datasheet_p811_1621618704.pdf
Виробник: Pulse
Inductor Power Molded/Shielded Wirewound 2.2uH 20% 100KHz 13A 0.0137Ohm DCR T/R
на замовлення 850 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 810
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 13A 13.7MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.307" L x 0.299" W (7.80mm x 7.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 13.7mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 19A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 13 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5007.222NLT PA5007.222NLT Виробник : Pulse datasheet_p811_1621618704.pdf Inductor Power Molded/Shielded Wirewound 2.2uH 20% 100KHz 13A 0.0137Ohm DCR T/R
на замовлення 850 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
PA5007.222NLT PA5007.222NLT Виробник : Pulse datasheet_p811_1621618704.pdf Inductor Power Shielded/Molded Wirewound 2.2uH 20% 100KHz 13A 0.0137Ohm DCR T/R
PA5007.222NLT PA5007.222NLT Виробник : Pulse Electronics plei-s-a0011168915-1.pdf Power Inductors - SMD 2.2uH 20% AEC-Q200 13A DCR=13.7mOhm
Мінімальне замовлення: 3
PA5007.222NLT PA5007.222NLT Виробник : Pulse Electronics PA5007.222NLT Description: FIXED IND 2.2UH 13A 13.7MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.307" L x 0.299" W (7.80mm x 7.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 13.7mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 19A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 13 A
Мінімальне замовлення: 3
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Material - Core: Ferrite
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 13 A