PA5007.332NLT
PA5007.332NLT Pulse Electronics
PA5007.332NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 3.3UH 10A 18 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.307" L x 0.299" W (7.80mm x 7.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 18mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 15A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 10 A
на замовлення 1500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.3UH 10A 18 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.307" L x 0.299" W (7.80mm x 7.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 18mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 15A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 10 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5007.332NLT PA5007.332NLT Виробник : Pulse datasheet_p811_1621618704.pdf Inductor Power Molded/Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz 10A 0.018Ohm DCR T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 250
PA5007.332NLT PA5007.332NLT Виробник : Pulse Electronics PA5007.332NLT Description: FIXED IND 3.3UH 10A 18 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Material - Core: Ferrite
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 10 A
Мінімальне замовлення: 3
PA5007.332NLT PA5007.332NLT Виробник : Pulse Electronics plei-s-a0011168915-1.pdf Power Inductors - SMD 3.3uH 20% AEC-Q200 10A DCR=18mOhm
Мінімальне замовлення: 3
Мінімальне замовлення: 71