Продукція > PULSE > PA5007.472NLT
PA5007.472NLT
PA5007.472NLT Pulse
datasheet_p811_1621618704.pdf
Виробник: Pulse
PA5007.472NLT Inductor Surface Mount Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz 9A 0.0267Ohm - Arrow.com
на замовлення 4500 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5007.472NLT PA5007.472NLT Виробник : Pulse Electronics plei-s-a0011168915-1.pdf Power Inductors - SMD 4.7uH 20% AEC-Q200 9A DCR=26.7mOhm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
PA5007.472NLT PA5007.472NLT Виробник : Pulse datasheet_p811_1621618704.pdf PA5007.472NLT Inductor Surface Mount Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz 9A 0.0267Ohm - Arrow.com
товару немає в наявності