Продукція > PULSE > PA5007.562NLT
PA5007.562NLT
PA5007.562NLT Pulse
datasheet_p811_1621618704.pdf
Виробник: Pulse
Inductor Power Molded/Shielded Wirewound 5.6uH 20% 100KHz 7.3A 0.0332Ohm DCR T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції PA5007.562NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5007.562NLT PA5007.562NLT Виробник : Pulse datasheet_p811_1621618704.pdf Inductor Power Molded/Shielded Wirewound 5.6uH 20% 100KHz 7.3A 0.0332Ohm DCR T/R
товару немає в наявності
PA5007.562NLT PA5007.562NLT Виробник : Pulse Electronics Fixed Inductors 5.6uH 20% AEC-Q200 7.3A DCR=33.2mOhm