Продукція > PULSE > PA5007.682NLT
PA5007.682NLT
PA5007.682NLT Pulse
datasheet_p811_1621618704.pdf
Виробник: Pulse
Inductor Power Shielded/Molded Wirewound 6.8uH 20% 100KHz 6.8A 0.0425Ohm DCR T/R
на замовлення 3000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 6.8UH 6.8A 42.5MOHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.307" L x 0.299" W (7.80mm x 7.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 42.5mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 12A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Part Status: Active, Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 6.8 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5007.682NLT PA5007.682NLT Виробник : Pulse datasheet_p811_1621618704.pdf Inductor Power Molded/Shielded Wirewound 6.8uH 20% 100KHz 6.8A 0.0425Ohm DCR T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 154
Мінімальне замовлення: 9
PA5007.682NLT PA5007.682NLT Виробник : Pulse Electronics plei-s-a0011168915-1.pdf Power Inductors - SMD 6.8uH 20% AEC-Q200 6.8A DCR=42.5mOhm
на замовлення 26 шт:
Мінімальне замовлення: 3
PA5007.682NLT PA5007.682NLT Виробник : Pulse Electronics PA5007.682NLT Description: FIXED IND 6.8UH 6.8A 42.5MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.307" L x 0.299" W (7.80mm x 7.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 42.5mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 12A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Part Status: Active
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 6.8 A
на замовлення 754 шт:
Мінімальне замовлення: 2
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 6.8 A