Продукція > PULSE > PA5007.822NLT
PA5007.822NLT
PA5007.822NLT Pulse
datasheet_p811_1621618704.pdf
Виробник: Pulse
Inductor Power Molded/Shielded Wirewound 8.2uH 20% 100KHz 5.9A 0.04873Ohm DCR T/R
на замовлення 2789 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 165
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5007.822NLT PA5007.822NLT Виробник : Pulse datasheet_p811_1621618704.pdf Inductor Power Molded/Shielded Wirewound 8.2uH 20% 100KHz 5.9A 0.04873Ohm DCR T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
PA5007.822NLT PA5007.822NLT Виробник : Pulse Electronics plei-s-a0011168915-1.pdf Power Inductors - SMD 8.2uH 20% AEC-Q200 5.9A DCR=48.73mOhm