PA5034.331HLT
PA5034.331HLT Pulse Electronics
PA5034.331HLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 330NH 40A 0.4 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±15%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.394" L x 0.276" W (10.00mm x 7.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 0.4mOhm
Current - Saturation (Isat): 40A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 330 nH
Current Rating (Amps): 40 A
на замовлення 1500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 300
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 330NH 40A 0.4 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±15%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.394" L x 0.276" W (10.00mm x 7.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 0.4mOhm, Current - Saturation (Isat): 40A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm), Part Status: Active, Inductance: 330 nH, Current Rating (Amps): 40 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5034.331HLT PA5034.331HLT Виробник : Pulse Electronics PA5034.331HLT Description: FIXED IND 330NH 40A 0.4 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±15%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 0.4mOhm
Part Status: Active
Inductance: 330 nH
Current Rating (Amps): 40 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
PA5034.331HLT PA5034.331HLT Виробник : Pulse Electronics datasheet_p904_1654882962-2903280.pdf Power Inductors - SMD 330nH 47A DCR=.4mOhms