PA5034.471HLT
PA5034.471HLT Pulse Electronics
PA5034.471HLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: IND PWR BEAD 470NH 40A SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±15%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.394" L x 0.276" W (10.00mm x 7.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 0.4mOhm
Current - Saturation (Isat): 30A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 30 A
на замовлення 165 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IND PWR BEAD 470NH 40A SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±15%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.394" L x 0.276" W (10.00mm x 7.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 0.4mOhm, Current - Saturation (Isat): 30A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm), Part Status: Active, Inductance: 470 nH, Current Rating (Amps): 30 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5034.471HLT PA5034.471HLT Виробник : Pulse Electronics datasheet_p904_1654882962-2903280.pdf Power Inductors - SMD 470nH 47A DCR=.4mOhms
на замовлення 155 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
PA5034.471HLT PA5034.471HLT Виробник : Pulse Electronics PA5034.471HLT Description: IND PWR BEAD 470NH 40A SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±15%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 0.4mOhm
Part Status: Active
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 30 A