PA5041.121HLT
PA5041.121HLT Pulse Electronics
P868.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD 120nH 75A 11mm SMT DCR=.29mOhm +/-10%
на замовлення 766 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5041.121HLT PA5041.121HLT Виробник : Pulse Electronics P868.pdf Description: FIXED IND 120NH 40A 0.29MOHM SMD
на замовлення 187 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3