PA5041.221HLT
PA5041.221HLT Pulse Electronics
PA5041.221HLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 220NH 40A 0.29 MOHM
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.283" L x 0.264" W (7.20mm x 6.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 0.29mOhm
Current - Saturation (Isat): 50A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.441" (11.20mm)
Inductance: 220 nH
Current Rating (Amps): 40 A
на замовлення 2100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 300
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 220NH 40A 0.29 MOHM, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.283" L x 0.264" W (7.20mm x 6.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 0.29mOhm, Current - Saturation (Isat): 50A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.441" (11.20mm), Inductance: 220 nH, Current Rating (Amps): 40 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5041.221HLT PA5041.221HLT Виробник : Pulse Electronics P868-2902921.pdf Power Inductors - SMD 220nH 50A 11mm SMT DCR=.29mOhm +/-10%
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
PA5041.221HLT PA5041.221HLT Виробник : Pulse Electronics PA5041.221HLT Description: FIXED IND 220NH 40A 0.29 MOHM
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 0.29mOhm
Inductance: 220 nH
Current Rating (Amps): 40 A