PA5119.152NLT
PA5119.152NLT Pulse Electronics
PA5119.152NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 1.5UH 12A 6.0 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.480" L x 0.386" W (12.20mm x 9.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 6mOhm
Current - Saturation (Isat): 21A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 12 A
на замовлення 650 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 650
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.5UH 12A 6.0 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.480" L x 0.386" W (12.20mm x 9.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 6mOhm, Current - Saturation (Isat): 21A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Part Status: Active, Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 12 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5119.152NLT PA5119.152NLT Виробник : Pulse Electronics datasheet_p894_1608108631-3045788.pdf Power Inductors - SMD 1.50uH 12A 42Apk DCR6mohms
на замовлення 546 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
PA5119.152NLT PA5119.152NLT Виробник : Pulse Electronics PA5119.152NLT Description: FIXED IND 1.5UH 12A 6.0 MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 6mOhm
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 12 A