PA5119.421NLT
PA5119.421NLT Pulse Electronics
PA5119.421NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 420NH 16A 3.15MOHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.480" L x 0.386" W (12.20mm x 9.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 3.15mOhm
Current - Saturation (Isat): 42A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Inductance: 420 nH
Current Rating (Amps): 16 A
на замовлення 1300 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 420NH 16A 3.15MOHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.480" L x 0.386" W (12.20mm x 9.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 3.15mOhm, Current - Saturation (Isat): 42A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Inductance: 420 nH, Current Rating (Amps): 16 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5119.421NLT PA5119.421NLT Виробник : Pulse Electronics PA5119.421NLT Description: FIXED IND 420NH 16A 3.15MOHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 3.15mOhm
Inductance: 420 nH
Current Rating (Amps): 16 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
PA5119.421NLT PA5119.421NLT Виробник : Pulse Electronics datasheet_p894_1608108631-3045788.pdf Power Inductors - SMD 0.42uH 16A 42Apk DCR=3.15mohms