PA5119.901NLT
PA5119.901NLT Pulse Electronics
PA5119.901NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 900NH 14A 4.6 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.480" L x 0.386" W (12.20mm x 9.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 4.6mOhm
Current - Saturation (Isat): 28A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Inductance: 900 nH
Current Rating (Amps): 14 A
на замовлення 1950 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 900NH 14A 4.6 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.480" L x 0.386" W (12.20mm x 9.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 4.6mOhm, Current - Saturation (Isat): 28A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Inductance: 900 nH, Current Rating (Amps): 14 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5119.901NLT PA5119.901NLT Виробник : Pulse Electronics datasheet_p894_1608108631-3045788.pdf Power Inductors - SMD 0.90uH 14A 42Apk DCR=4.6mohms
на замовлення 903 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
PA5119.901NLT PA5119.901NLT Виробник : Pulse Electronics PA5119.901NLT Description: FIXED IND 900NH 14A 4.6 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 4.6mOhm
Inductance: 900 nH
Current Rating (Amps): 14 A