PA5120.481NLT
PA5120.481NLT Pulse Electronics
PA5120.481NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 480NH 32A 1.7MOHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.681" L x 0.551" W (17.30mm x 14.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 1.7mOhm
Current - Saturation (Isat): 55A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.272" (6.90mm)
Inductance: 480 nH
Current Rating (Amps): 32 A
на замовлення 3600 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 300
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 480NH 32A 1.7MOHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.681" L x 0.551" W (17.30mm x 14.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 1.7mOhm, Current - Saturation (Isat): 55A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.272" (6.90mm), Inductance: 480 nH, Current Rating (Amps): 32 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5120.481NLT PA5120.481NLT Виробник : Pulse Electronics PA5120.481NLT Power Inductors - SMD 0.48uH 32A 42Apk DCR=1.7mohms
на замовлення 565 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
PA5120.481NLT PA5120.481NLT Виробник : Pulse Electronics PA5120.481NLT Description: FIXED IND 480NH 32A 1.7MOHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 1.7mOhm
Inductance: 480 nH
Current Rating (Amps): 32 A