PA5121.231HLT
PA5121.231HLT Pulse Electronics
PA5121.231HLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 230NH 13A 0.65MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.307" L x 0.283" W (7.80mm x 7.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 0.65mOhm
Current - Saturation (Isat): 23A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: SMD
Height - Seated (Max): 0.211" (5.35mm)
Inductance: 230 nH
Current Rating (Amps): 13 A
на замовлення 1600 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 800
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 230NH 13A 0.65MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.307" L x 0.283" W (7.80mm x 7.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 0.65mOhm, Current - Saturation (Isat): 23A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: SMD, Height - Seated (Max): 0.211" (5.35mm), Inductance: 230 nH, Current Rating (Amps): 13 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5121.231HLT PA5121.231HLT Виробник : Pulse Electronics PA5121.231HLT Description: FIXED IND 230NH 13A 0.65MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 0.65mOhm
Supplier Device Package: SMD
Inductance: 230 nH
Current Rating (Amps): 13 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
PA5121.231HLT PA5121.231HLT Виробник : Pulse Electronics datasheet_p853_1608108643-3045772.pdf Power Inductors - SMD 230nH 200Vdc DCR=0.65mohms