PA5140.305NLT
PA5140.305NLT Pulse Electronics
DATASHEET_P860
Виробник: Pulse Electronics
Description: CMC 305UH 17A 2LN 3.85 KOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Size / Dimension: 0.780" L x 0.768" W (19.80mm x 19.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.756" (19.20mm)
Current Rating (Max): 17A
DC Resistance (DCR) (Max): 3.85mOhm
Inductance @ Frequency: 305 µH @ 3 MHz
Impedance @ Frequency: 3.85 kOhms @ 3 MHz
на замовлення 420 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 70
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 305UH 17A 2LN 3.85 KOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Size / Dimension: 0.780" L x 0.768" W (19.80mm x 19.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.756" (19.20mm), Current Rating (Max): 17A, DC Resistance (DCR) (Max): 3.85mOhm, Inductance @ Frequency: 305 µH @ 3 MHz, Impedance @ Frequency: 3.85 kOhms @ 3 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5140.305NLT PA5140.305NLT Виробник : Pulse Electronics DATASHEET_P860 Description: CMC 305UH 17A 2LN 3.85 KOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Height (Max): 0.756" (19.20mm)
Current Rating (Max): 17A
на замовлення 520 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
PA5140.305NLT PA5140.305NLT Виробник : Pulse Electronics P860-2902993.pdf Common Mode Chokes / Filters CMC, EP18 SERIES, 305uH , SM