PA5175.562NLT
PA5175.562NLT Pulse Electronics
PA5175.562NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 5.6UH 7.2A 24.2MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.217" L x 0.209" W (5.50mm x 5.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 24.2mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 7.2A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 5.6 µH
Current Rating (Amps): 7.2 A
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 5.6UH 7.2A 24.2MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.217" L x 0.209" W (5.50mm x 5.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 24.2mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 7.2A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Part Status: Active, Inductance: 5.6 µH, Current Rating (Amps): 7.2 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5175.562NLT PA5175.562NLT Виробник : Pulse Electronics PA5175.562NLT Description: FIXED IND 5.6UH 7.2A 24.2MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Part Status: Active
Inductance: 5.6 µH
Current Rating (Amps): 7.2 A