PA5187.101HLT
PA5187.101HLT Pulse Electronics
PA5187.101HLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 100NH 67A 0.12MOHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.425" L x 0.323" W (10.80mm x 8.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 0.12mOhm
Current - Saturation (Isat): 100A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.323" (8.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 100 nH
Current Rating (Amps): 67 A
на замовлення 4400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 400
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 100NH 67A 0.12MOHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.425" L x 0.323" W (10.80mm x 8.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 0.12mOhm, Current - Saturation (Isat): 100A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.323" (8.20mm), Part Status: Active, Inductance: 100 nH, Current Rating (Amps): 67 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5187.101HLT PA5187.101HLT Виробник : Pulse Electronics PA5187.101HLT Power Inductors - SMD 100nH 100A 8.2mm SMT DCR=0.12mOhm
на замовлення 339 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
PA5187.101HLT PA5187.101HLT Виробник : Pulse Electronics PA5187.101HLT Description: FIXED IND 100NH 67A 0.12MOHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 0.12mOhm
Part Status: Active
Inductance: 100 nH
Current Rating (Amps): 67 A