PA5189.101HLT
PA5189.101HLT Pulse Electronics
datasheet_p905_1620328016-2903137.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD 100nH 39A DCR=.39mOhms
на замовлення 368 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IND PWR BEAD 100NH 20.5A SMD, Tolerance: ±15%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.161" L x 0.161" W (4.10mm x 4.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 0.39mOhm, Current - Saturation (Isat): 20.5A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.161" (4.10mm), Part Status: Active, Inductance: 100 nH, Current Rating (Amps): 20.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5189.101HLT PA5189.101HLT Виробник : Pulse Electronics pa5189.xxxhlt Description: IND PWR BEAD 100NH 20.5A SMD
Tolerance: ±15%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.161" L x 0.161" W (4.10mm x 4.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 0.39mOhm
Current - Saturation (Isat): 20.5A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.161" (4.10mm)
Part Status: Active
Inductance: 100 nH
Current Rating (Amps): 20.5 A
на замовлення 623 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Tolerance: ±15%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 0.39mOhm
Part Status: Active
Inductance: 100 nH
Current Rating (Amps): 20.5 A