PA5190.500HLT
PA5190.500HLT Pulse Electronics
pa5190.500hlt
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 50NH 48A 0.29 MOHM SMD
Tolerance: ±15%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.205" L x 0.197" W (5.20mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 0.29mOhm
Current - Saturation (Isat): 78A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.260" (6.60mm)
Part Status: Active
Inductance: 50 nH
Current Rating (Amps): 48 A
на замовлення 2025 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 675
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 50NH 48A 0.29 MOHM SMD, Tolerance: ±15%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.205" L x 0.197" W (5.20mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 0.29mOhm, Current - Saturation (Isat): 78A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.260" (6.60mm), Part Status: Active, Inductance: 50 nH, Current Rating (Amps): 48 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5190.500HLT PA5190.500HLT Виробник : Pulse Electronics pa5190.500hlt Description: FIXED IND 50NH 48A 0.29 MOHM SMD
Tolerance: ±15%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 0.29mOhm
Part Status: Active
Inductance: 50 nH
Current Rating (Amps): 48 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
PA5190.500HLT PA5190.500HLT Виробник : Pulse Electronics pa5190.500hlt Power Inductors - SMD 50nH 48A DCR=.29mOhms