PA5300.121HLT
PA5300.121HLT Pulse Electronics
PA5300.121HLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: IND PWR BEAD 120NH 115A SMD
Tolerance: ±15%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.433" L x 0.394" W (11.00mm x 10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 0.1mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 144A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.610" (15.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 120 nH
Current Rating (Amps): 115 A
на замовлення 900 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 150
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IND PWR BEAD 120NH 115A SMD, Tolerance: ±15%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.433" L x 0.394" W (11.00mm x 10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 0.1mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 144A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.610" (15.50mm), Part Status: Active, Inductance: 120 nH, Current Rating (Amps): 115 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5300.121HLT PA5300.121HLT Виробник : Pulse Electronics PA5300.121HLT Description: IND PWR BEAD 120NH 115A SMD
Tolerance: ±15%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Part Status: Active
Inductance: 120 nH
Current Rating (Amps): 115 A
на замовлення 1007 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
PA5300.121HLT PA5300.121HLT Виробник : Pulse Electronics datasheet_p907_1620312090-2903322.pdf Power Inductors - SMD 120nH 115A DCR=.10mOhms