PA5300.221HLT
PA5300.221HLT Pulse Electronics
PA5300.221HLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: IND PWR BEAD 220NH 80A SMD
Tolerance: ±15%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.433" L x 0.394" W (11.00mm x 10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 0.1mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 80A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.610" (15.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 220 nH
Current Rating (Amps): 80 A
на замовлення 900 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 150
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IND PWR BEAD 220NH 80A SMD, Tolerance: ±15%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.433" L x 0.394" W (11.00mm x 10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 0.1mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 80A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.610" (15.50mm), Part Status: Active, Inductance: 220 nH, Current Rating (Amps): 80 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5300.221HLT PA5300.221HLT Виробник : Pulse Electronics datasheet_p907_1620312090-2903322.pdf Power Inductors - SMD 220nH 115A DCR=.10mOhms
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
PA5300.221HLT PA5300.221HLT Виробник : Pulse Electronics PA5300.221HLT Description: IND PWR BEAD 220NH 80A SMD
Tolerance: ±15%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Part Status: Active
Inductance: 220 nH
Current Rating (Amps): 80 A